Dlaczego Centrum Wentylacji

„Centrum Wentylacji” to firma stworzona przez ludzi z pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży instalacyjnej.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualny, deweloperów oraz inwestorów zastępczych. Podstawą naszej działalności jest montaż instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz ogrzewania w oparciu o pompy ciepła.

W naszej dotychczasowej praktyce zawodowej mieliśmy przyjmność budować świadomość znaczenia energooszczednych systemów w budownictwie mieszkaniowym, współtworzyliśmy i wprowadzaliśmy nowe rozwiązania dla inwestorów, architektów oraz firm budowlanych. Esencją tych działań i doświadczeń jest firma CENTRUM WENTYLACJI, którą charakteryzuje nowoczesne podejście do budownictwa mieszkaniowego. Proponujemy rozwiązania dotychczas nie spotykane na polskim rynku – efekt synergii.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, projekt, dostawę urządzeń, montaż instalacji oraz usługi serwisowe. Współpracujemy z uznanymi producentami rozwiązań wentylacyjnych i grzewczych, promujemy tylko te sprawdzone, skuteczne, energooszczędne i przyjazne środowisku.
Z nami na pewno wybierzesz system ściśle dopasowany do Twoich potrzeb. U nas możesz wybrać montaż wentylacji, ogrzewania, a także zaprojektować i wykonać oba systemy wykorzystując efekt synergii. Za cel stawiamy sobie przede wszystkim dobro Klienta. By dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.