Montaż rekuperacji – sprawdź czy masz wystarczającą wiedzę!

Podczas planowania budowy domu, procedura zazwyczaj jest podobna. W pierwszej kolejności określamy priorytety i poszczególne cele do realizacji. Wtedy też powinno się ustalić między innymi, czy jesteśmy w stanie od razu zainwestować w nowoczesne rozwiązania techniczne. Nie każdego od razu stać na profesjonalną, kompleksowy montaż rekuperacji, a jak wiadomo, nie warto decydować się na rozwiązania tańsze, z których jakości nie będziemy później zadowoleni. Co więcej, w przyszłości takie wyjście może nas kosztować dużo więcej niż początkowa inwestycja w lepszy system. Tak więc odkładając montaż systemu rekuperacji na przyszłość, warto w czasie budowy mieć na uwadze przygotowanie domu pod późniejszą instalację. Szkoda by było później niszczyć dużą część tego, co zostało już dobrze zrobione.

Coraz więcej ludzi jest już świadomych, że rekuperacja jest dużo lepsza od grawitacyjnej pod wieloma względami. Jest bardziej wydajna, energooszczędna, a co za tym idzie, w perspektywie dłuższego czasu jest tańsza. System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła składa się z rekuperatora oraz sieci kanałów wentylacyjnych rozprowadzanych po powierzchni całego domu. Koniecznym więc jest zaplanowanie montażu rekuperacji przed pracami wykończeniowymi aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych problemów i kosztów, a najlepiej zdecydować się na montaż kanałów w trakcie budowania domu.

Oczywiście decydując się na montaż systemu wentylacji należy zwrócić należytą uwagę na wybór odpowiedniego wykonawcy. Decydując się na profesjonalną, choć może nie najtańszą na rynku firmę, unikniemy w przyszłości rozczarowań. Centrum Wentylacji oferuje kompleksową realizację usługi montażu rekuperacji, a dzięki posiadanym kompetencjom i doświadczeniu, zapewnia gwarancję wysokiej jakości, oszczędności czasu oraz pełnego komfortu podczas późniejszego korzystania z systemu wentylacji w całym budynku. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom klientów, nasza firma wprowadziła możliwość płatności etapowej. Oznacza to, że nie trzeba ponosić jednorazowo całkowitych kosztów całego procesu montażu rekuperacji.

Zaufaj doświadczeniu Centrum Wentylacji i już dziś zapytaj nas o montaż rekuperacji!