Korzyści ze współpracy

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – nie musisz szukać rozwiązań wielu producentów po to, aby wybrać najlepsze dla siebie, ponieważ w Centrum Wentylacji możesz wybierać gotowe rozwiązania.
OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – nasze rozwiązania są podporządkowane Twoim potrzebom, a przede wszystkim uzasadnione inwestycyjnie.
KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE – dziś na rynku możesz znaleźć bardzo wiele firm reklamujących się jako specjaliści w dziedzinie nowoczesnych instalacji. Co nas na ich tle nas wyróżnia? W czasie naszej praktyki zawodowej nadzorowaliśmy proces wykonania kilkuset instalacji wentylacji z rekuperatorem, przeszkoliliśmy i nadal szkolimy architektów z zagadnień wentylacji mechanicznej, nasz zespół złożony jest z WŁASNYCH(!) doświadczonych ekip wykonawczych, pracują dla nas doświadczeni inżynierowie, współpracujemy także z wybranymi branżowymi pracowniami projektowymi.
GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO – bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy element zamontowanego systemu, wszystkie ustalenia gwarantujemy w podpisywanej umowie.
JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ – gwarantujemy wysoką jakość naszych instalacji niezależnie od miejsca ich wykonania
KOMFORT – oferowane przez nas systemy mają możliwość sterowania klimatem w Twoim domu
NOWOCZESNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY – proponowane przez nas urządzenia posiadają możliwość rozbudowania o dodatkowe elementy poprawiające komfort i wygodę użytkowania. Możesz je także włączyć do systemu domu inteligentnego.